Medarbetare

//Medarbetare
Medarbetare2019-10-01T07:34:06+00:00

Mimi Nordling/ VD

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Sydafrika
AT. Mosphere, Dubai
Energisk inspirationskälla
Dykning med valhaj på Utila i Honduras
Ridsport-dressyr
Art By The Spanish Steps****, Rom
Mobil: 070 750 7428
mimi@tailorevents.se

Niklas Malmekrans/Produktionsansvarig

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

USA: s västkust
Bianca i Krakow
AIKare, Nyfiken, Positiv
Kinesiska muren
Sport & Nya resmål
Hilton, San Framsico
Mobil: 0733 39 1140
niklas@tailorevents.se

Tony Höög/ Produktion flyg/ grupper

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

London
Dining Car LÓriental på Orientexpressen
Noggrann
Concorden NewYork-London på 3 1/2 timme
Djurgården, Arsenal och Barcelona
Atlantis Paradise Island, Bahamas
Mobil: 08 120 30806
tony@tailorevents.se

Amanda Sjöström/Projektledare

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Maldiverna
Nobu, London
Energisk, positiv, noggran & glad
Helikoptertur över Cristo Redentor
Matlagning, middagar med vänner & familj
Jashita Hotel, Tulum*****
070 7140544
amanda@tailorevents.se

Johan Stjernberg/ Biljettansvarig

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

New York
Fogo de Chão Brazilian Steakhouse New York
Energisk, sportnörd och allmänt rolig
Hammarbys SM guld 2001
Fotboll, resor & Tottenham Hotspurs
Hilton Park Lane****, London
Mobil: 076 069 10 10
johan@tailorevents.se

Bo Gripwall-Ansvarig Tailor Golf

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Kalifornien, USA
Metropolitan Grill, Seattle
Trygg
Blues Bar, Manhattan
Golf & Musik
Waldorf Astoria, Edinburgh – The Caledonian.
Mobil: 070 955 8839
Bosse@tailorevents.se

Agata Kwiatkowska/ Ekonomi

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Tokyo
Blue Duck, Prag
Noggrann och bra med siffror
Michael Jackson Live 1988
Musik & åka skidor
Icehotel***
Mobil: 08 5000 50 80
agata@tailorevents.se

Anders Larsson/Säljare-Östersundskontoret

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Taormina Italien
Sweetwater Tavern, Falls Church, Virginia, USA
Sätter alltid kunden i fokus
En gryende morgon i Grand Canyon, magisk färgupplevelse
Golf/Tennis och skidåkning
Cervo Hotel, Costa Smeralda Resort, Sardinien
Mobil: 070 652 7996
anders@tailorevents.com

Ioana Grama / Försäljningschef i Rumänien

Resmål:
Restaurang:
Egenskap:
OMG Upplevelse:
Intresse:
Favorit hotell:
Kontakta mig:
Mail:

Mauritius
Isoleta, Bucharest
Positiv, multitasker och kreativ
Kört Formel 1-bil
Formel 1 och att resa
Atlantis the Palm*****, Dubai
Mobil: 40 722 690 685
ioana@tailorevents.com

Test